7 відгуків

Скіналі, Дзеркала, Столи та Скло на замовлення

+380 показати номер
+380 показати номер
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Дзеркала


Дзеркала на замовлення від виробника
Компанія спеціалізується на випуску полотен за індивідуальними розмірами, тому пропонує купити дзеркало на замовлення в Україні - виріб, створене по заданих параметрах з урахуванням стилістики вашого інтер'єру. Ми поставляємо на ринок товари, стійкі до подряпин, несильним ударам, вологи.
Можливості художнього декорування скла безмежні. Фахівці майстерні працюють в піскоструйній техніці, володіють алмазної гравіруванням, декорують дзеркальні полотна «під старовину», надаючи їм нотки індивідуальності. Стабільним попитом користується стильні дзеркала вироблене на замовлення, обрамлене багетом. Завдяки своєму колосальному досвіду майстра втілюють самі сміливі дизайнерські ідеї.
Переваги замовлення за розмірами
Наше підприємство в Україні виконує замовлення на індивідуальні вироби зі звичайного, тонованого, декорованого, освітленого дзеркал. Замовлення будь-якої форми виконуються на сучасному обладнанні, це дозволяє виконати замовлення з високою точністю. Всі вироби випускаються з "еврообробці торця". Торець шліфується і полірується для підвищення безпеки і естетичності. Додатково вироби можуть оформлятися фацетом, за бажанням замовника. Ми здатні виконати найширший 50 мм фацет у Львові і Києві. Вироби прикрашаються орнаментами, художніми зображеннями і фотографіями за допомогою матування, алмазної і лазерного гравірування, УФ-друку. Купити дзеркало в розмір можна по заздалегідь наданим габаритам майбутнього виробу або викликавши замірника.
Виготовити його на замовлення вигідно з наступних причин:
виріб буде повністю відповідати інтер'єру приміщення в своїх розмірах і стилістичному виконанні;
можна запропонувати дизайн майбутнього дзеркала або скористатися одним з варіантів, наданих нашій майстерні;
саме замовник вибирає матеріал, розміри, вид декоративного оформлення і інші характеристики вироби.
Якщо ви вирішили дешево замовити дзеркало за розмірами, ціна Львові та Києві на цю послугу в нашій компанії знаходиться на рівні значно нижче середньоринкової. Розрахувати вартість виробу можна звернувшись за телефоном, або написати нам і професійні консультанти допоможуть зробити правильний вибір.
Наші дзеркала мають наступні властивості:
- Вологостійкість і стійкість до агресивних середовищ.
- Ідеальне відображення.
- Срібне дзеркальне покриття.
- Довговічність покриття, відсутність плям і потемніння з плином часу.
Товщина дзеркал від 4 до 6 мм. Колір дзеркал: срібло, бронза, графіт, зелене, блакитне, морена ("під старовину"). Можлива обробка кромки: шліфована-полірована, фацет.