Кошик
7 відгуків

Скло на замовлення

Скло будь-якої товщини і кольору під замовлення для скляних полиць, скління світлових прорізів, художнє оформлення фасадів та інтер'єрів, а також для скління віконних, дверних прорізів або меблевих фасадів.

В якості сировини використовуються наступні види листового скла:

- прозоре (безбарвне / бц) має зеленуватий відтінок. Чим більше габаритний розмір вироби і чим яскравіше освітлення, тим більше відтінок видно в торцях.

- бронза має коричневий колір і відтінок, прозоре, тоноване.

- графіт має сірий колір і відтінок, прозоре, тоноване.

- домінують / надпрозоре / освітлене має найменше домішок, бірюзовий колір в торцях. Чим більше габаритний розмір вироби, тим більш насичений колір в торцях.

- матове скло Сатин, отримане шляхом хімічного травлення. З одного боку має шорстку поверхню. Виготовлено на основі прозорого / тонованого скла. Увага: при загартуванню матове скло виходить шляхом піскоструминної обробки після загартування скла.

 

Вироби зі скла на замовлення - можливість втілити в життя будь-які рішення для інтер'єру і екстер'єру. Широкий асортимент сировини, сучасне обладнання і бажання виробляти якісний продукт дозволяють нам виготовляти від простих виробів і до найскладніших конструкцій.

Як замінити скло без зайвих рухів тіла

А ви знаєте, що означає, якщо у вашому будинку розбилося скло або дзеркало? Це означає, що потрібно терміново викликати майстра і поставити нове!

Завдяки комплексним послуг від «Arelli Group» - зробити це простіше простого. Вже не треба самостійно йти в супермаркет чи на ринок, болісно вишукувати скло потрібної товщини, віддавати для порізки та обережно везти додому.

Тепер всю цю роботу за вас зроблять професіонали-склярі з компанії «Arelli Group»! А Ви, замість біганини по магазинах, сидячи в м'якому домашньому кріслі, просто виберете потрібне вам скло або дзеркало на нашому сайті і зателефонуйте нашому менеджеру.

А далі все закрутиться як за помахом чарівної палички: прийняте замовлення відразу буде запущений в роботу, і вже протягом 7 робочих днів в вашому домі гарантовано будуть виблискувати новенькі і абсолютно цілі скла.