7 відгуків

Скіналі, Дзеркала, Столи та Скло на замовлення

+380 показати номер
+380 показати номер
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Скляні кухонні фартухи для кухні (Скіналі)

Пропонуємо Вам каталог скіналі (кухонні фартухи). Тут можна вибрати зображення, яке б Ви хотіли бачити на своїй склопанелі. Розробка макету: - Маєте змогу безкоштовно обрати до 7-ми зображень з фотобанку https://www.shutterstock.com/ в якому є мільйони зображень.
- За Вашим бажанням дизайнер запропонує три зображення від себе .
- Якщо Вас цікавить індивідуальна розробка чи більша кількість макетів - ця послуга буде платною і оцінюватись залежно від складності розробки макету.
Правило заміру фартука можете подивитись ТУТ Кухонні фартухи, Скіналі на замовлення ТУТ Зауважте, що кінцевий відтінок обраного для друку зображення або кольору буде дещо відрізнятись від реального відтінку на склі. Зумовлено це тим, що монітори та екрани на різних гаджетах чи комп’ютерах мають різну кольоропередачу.
Скинали - Декоративний настінний скляний фартух під замовлення!
Оформлення робочої стінки кухні склом - дуже модний дизайнерський прийом. Скинали - лідер продажів для оформлення кухні. Ми допоможемо Вам прикрасити Вашу кухню - просто і зі смаком, або дуже оригінально. Наприклад, з використанням фотодруку на кухонний фартух - ексклюзивного рішення для Вашого інтер'єру.
Пропоновані нами види і варіанти кухонних фартухів дуже різноманітні - буде з чого вибрати. Ми допоможемо Вам вибрати матеріал для кухонного фартуха і оригінальний малюнок, щоб втілити в життя Ваші індивідуальні побажання! Фото готових робіт ви можете побачити у Фотогалереї - папка "Наші роботи Скінали (Фартухи)".
Обрати фото чи варіанти для вашого кухонного фартуха чи скіналі Ви можете ТУТ
Важлива інформація для замовника:
1. Коли проводиться вимір скіналі? Правила виміру фартуха дивитися ТУТ
Тільки після установки кухні (верхніх і нижніх ящиків) і витяжки.
2. Чи потрібно вирівнювати стіни перед установкою скіналі?
Так, якщо кривизна стін дуже значна. Якщо стіна не дуже крива, можна обмежитися одним шаром штукатурки або кріпити скляні панелі прямо на стіну.
3. Чи є обмеження в розмірах скіналі?
Розмір листа скла дозволяє зробити панель довжиною до 3200мм, але фахівці відзначають: бажано, щоб довжина панелі б не більше, ніж 2000-2500мм. Панелі більшої довжини важче монтувати, їх дуже легко пошкодити. Занадто довгі скла важко внести до місця монтажу. (Або переслати за допомогою перевізника при замовленні з регіонів). Якщо потрібен фартух великої довжини, його роблять з декількох частин.
4. Чи необхідна гарт скла для кухонного фартуха?
Обов'язкова гарт для скла, яке монтується над варильною поверхнею, це робить його термостійким. Загартування решті поверхні необов'язкова, тому що на шар фотодруку ми накочується безпечну плівку - аракал, що забезпечує цілісність скла (в разі бою воно залишиться на плівці).
5. Як кріпляться скіналі на кухні?
Найпоширеніший спосіб монтажу скіналі - поклейка. Таке кріплення - простий, акуратний, безшумний і непомітний. Але клей повинен бути якісним, щоб надійно зафіксувати панелі і не залишати слідів.
Другий тип кріплення - коли панелі «прикріплюють» до стіни крізь отвори в склі. Місця кріплень маскуються спеціальними «Бонк», які виступають над поверхнею скляної панелі.
При такому варіанті монтажу панелі можливо демонтувати згодом. Але його не можна використовувати при значній кривизні стін. Потрібно врахувати, що збільшення кількості отворів в склі створює напругу і послаблює скляну поверхню (це збільшує можливість бою згодом).
6. Як вибрати зображення?
Спочатку краще подивитися фото інтер'єрів, де вже встановлені скіналі. Це допоможе створити загальне враження про цей вид декору. Можливо, якась картинка підійде і вам, і її можна буде використовувати для вашого скіналі.
Якщо ви нічого підходящого не знайшли - не біда. В Інтернеті є фотобанки зображень, де можна скачати якісне зображення. наприклад,
https://www.shutterstock.com/
Фото готових робіт ви можете побачити у Фотогалереї - папка "Наші роботи Скінали (Фартухи)".
Виготовимо ексклюзивні скляні панелі для Вашої кухні з доставкою та монтажем!
Монтаж (поклейка) скіналі
Дзвоніть чи пишіть нам і ми відповімо на всі ваші питання! КОНТАКТИ