Полки служать природними кишенями інтер'єру. Від їх зручності і привабливості безпосередньо залежить ступінь нашого щоденного комфорту. Практичні і красиві вироби пожвавлять не тільки декор, але і стимулюють позитивне ставлення людини до середовища її проживання.

Полиці - то саме «рішення», яким ніколи не зіпсуєш житлової або ділової обсяг. Це точкове щеплення, яке збільшить ККД приміщення в рази. Ви напевно помітили, в сучасному декорі класичні полки з дерева, металу або пластику швидко поступаються позиції виробам зі скла.

Скляні полиці на замовлення у Львові і Києві виготовляють так само часто, як з інших матеріалів разом узятих. У чому секрет прозорого декору? Він на поверхні:

  • ніколи не згниє, чи не перетвориться на труху
  • збереже початкову геометрію контуру
  • її легко витирати спеціальним миючим засобом
  • по співвідношенню бюджет / стиль вона поза конкуренцією
  • без всяких проблем працює в агресивному середовищі з постійною вологістю і стрибками температур (ванна, душова, кухня)
  • вона міцна і довговічна
  • підкреслить все краще в предметах, розташованих на ній
  • її дизайн багатоликий, майже безмежний

 

Остання позиція викличе здивування. Але те, що ми звикли вважати, наприклад, тумбочкою під телевізор, деякі дизайнери відносять до підлогових полкам. Замовлення полиць зі скла виправданий в будь-якому приміщенні, будь-якого обсягу і призначення.

Ціна доступна. Вона дозволяє нам позиціонувати цей товар (незважаючи на його люксовий стиль) в якості універсального. Ціну формує, по-перше, матеріал. По-друге, його обробка. І нарешті, фурнітура, кріплення.

Матеріал. Зазвичай, це загартоване скло. Воно якраз незвично. Загартування зміцнює внутрішню структуру сировини. Після чого прозоре полотно стає міцнішим дерева і інших «стандартних» матеріалів.

Кріплення. Фурнітура сильно впливає на ціну. Не дивно. Без якісного кріплення будь-які переваги вироби втрачають будь-який сенс. Тому поговоримо про монтажних прийомах докладніше.

Обробка. Типові технологічні операції при виготовленні скла на замовлення:

               
Порізка                       (шліфування, полірування)             обрізка кутів                         фацет

свердління отворів для кріплення

 

Монтаж скляної полиці

Існують 200 з гаком способів заварювати чай. У кожного свій, він же правильний:) Способів повісити полку, напевно, стільки ж. А видів кріплень більше, ніж тварин в підручнику біології. Це всякі «пелікани», «крокодили» або нейтральні циліндри. Тим не менш, є базові способи, прийняті всіма.

Найпопулярніший спосіб кріплення - кріплення на «пеліканів». Пеліканами називають кронштейни, схожі на пташиний дзьоб. Полку вставляють прямо в «дзьоб». Кількість пеліканів залежить від розміру вироби та очікуваної навантаження.

Ще один часто застосовуваний спосіб - кріплення в призначених для них пазах. Такий спосіб монтажу дуже зручний і не вимагає додаткових робіт - скло просто вставляється в підготовлені заздалегідь пази. Але ці пази потрібно передбачити під час підготовки ніші для полиць.

Також, існує варіант кріплення за допомогою спеціальної «тросікової» системи. В цьому випадку навантаження доводиться на сталевий трос, на який вироби надіті як намисто. І не варто забувати про пластикові прокладками між склом і металевими елементами фурнітури, щоб не подряпати скло.

Різні типи скляних полиць мають специфічні особливості

Полиці для ванної кімнати, як правило, не бувають більшими - в приміщенні місця мало - і полки прагнуть його не зменшувати. Тут в повний зріст проявляється перевага скла. Прозорість абсолютно не вантажить обсяг. Чи не ускладнює візуальне сприйняття приміщення. Фізичні кордону вироби майже не видимі. За допомогою скла ми отримуємо додатковий функціонал з нічого.

У ванній, як і на кухні, полки із задоволенням розміщують в нішах. Кутові конструкції найніжніші. Допустиме навантаження на них невелика. Це перш за все декор. Але дуже корисний декор.

На відміну від кутових, книжкові полиці здатні витримати серйозний тиск. І самі вони мають відчутну вагу. Для надійності замість звичайних кріплень використовують посилені пелікани. Іноді такі вироби підвішують на тросах.

Полиці, які роблять для магазинів часто прикрашають додатковим дизайном. Наприклад, підсвічуванням або піскоструминним матовим логотипом фірми. Але головним їх якістю все одно залишається прозорість. Товар на прозорій площині постає у всій пишності. Урочисто і об'ємно.

Форма скляних полиць також може бути абсолютно різною: від простої квадратної або прямокутної до складних геометричних форм з скругленнями, ламати або лекальними лініями.

Також, ми можемо виготовити скляні полки з декількох стекол скріплених за технологією УФ-склейки. Ну і зовсім вже ексклюзив - полки з гнутого скла. Такі вироби дуже дорогі у виробництві, але можна бути впевненим, що виріб буде абсолютно унікальним і єдиним у своєму роді.

Незважаючи на зовнішню простоту виготовлення, вони вимагають точного обладнання та вищої кваліфікації персоналу. Скло взагалі не терпить дилетантів. На будь-якій стадії проекту Ареллі Груп завжди враховує це. Тому кожен наш виріб створюється під безперервним контролем і тільки майстрами екстра-класу. Ви можете, в тому числі замовити скляну полку за своїми розмірами. Для цього достатньо зв'язатися з нами. Ми виготовимо, доставимо і змонтуємо полки для магазину, офісу чи будинку. Ми працюємо точно, швидко і стильно.