Кошик
7 відгуків
Монтаж фартука (Скінали)
влево
 • Монтаж фартука (Скінали), фото 2
 • Монтаж фартука (Скінали), фото 3
 • Монтаж фартука (Скінали), фото 4
 • Монтаж фартука (Скінали), фото 5
 • Монтаж фартука (Скінали), фото 6
 • Монтаж фартука (Скінали), фото 7
вправо

Монтаж фартука (Скінали)

 • Послуга

1 грн.

+38063233-23-92
 • +38067656-66-55
 • Графік роботи
 • Адрес и контакты
Монтаж фартука (Скінали)Монтаж фартука (Скінали)
грн.
Послуга
+38063233-23-92
 • +38067656-66-55
Опис
Характеристики
Информация для заказа
Відгуки про послугу

Установка фартука (Скіналі)

Встановлення скіналі практично завжди проводиться тільки після того, як остаточно проведений монтаж всіх передбачуваних меблів і розставлена ​​вся побутова техніка разом з аксесуарами. Ця вимога є першочерговою, тому що допомагає визначитися з розміщенням розеток і їх кількістю, розташуванням рейлінгів для підвісних елементів (рушники, кухонне начиння і т.п.), а також найбільш повно охарактеризувати особливість установки скіналі для даної кухні.

 

При проведенні вимірів необхідно враховувати, що геометрія вирізу під розетки не повинна перевищувати загальну ширину і висоту лицьової накладки під даний тип розеток, але в той же час не повинна бути менше геометричних розмірів заставної коробки.

 

Також необхідно врахувати абсолютно всі вирізи, які необхідно зробити в склі під розетки, для установки світильників, рейлінгів, і для кріплення самих скіналі.

 

При виборі кріплення для установки скіналі враховують декілька чинників, серед яких можна виділити форму і розмір скляних панелей, тип скла, який використовується для даного скіналі (загартоване або звичайне), а також особливості установки скіналі на Вашу стіну. При цьому всі кріплення для установки скіналі можна розділити на дві великі групи:

 

- Установка скіналі за допомогою дистанційних тримачів (Бонк);

- Кріплення скіналі до стіни за допомогою клею.

 

Розглянемо кожну групу окремо.

Для першої групи характерно є те, що установка скіналі проводиться за допомогою саморізів. Для того щоб не порушувати декоративну функціональність скіналі, капелюшки саморізів закриваються декоративними заглушками, які виготовляються двох кольорів: або «під нікель», або «під мідь». При такій установці скло кріпиться не впритул до стіни, а на деякій відстані від неї. У найзагальнішому випадку відстань від скла скіналі до стіни пов'язано з видом кріплення, і становить 1,5 ... 3 см.

 

Даний спосіб установки скіналі вважається пріоритетним в тих випадках, якщо поверхня стін кухні залишає бажати кращого. Крім того, до переваг такої установки також можна віднести той факт, що скіналі можна зняти без пошкодження і в найкоротший час, а весь процес установки скіналі (від доставки до кріплення) не перевищує декількох годин.

 

Весь процес установки скіналі за першим способом можна розділити на три основні стадії:

1. Маючи в своєму розпорядженні скло поруч зі стіною, відзначаємо розташування отворів під кріплення панелі.

2. Просвердлюємо отвори в стіні в раніше позначених місцях, вставляючи в них пластмасовий дюбель.

3. Встановлюємо скіналі, закріплюючи за допомогою саморізів. На капелюшки саморізів надягаємо спеціальні заглушки.

Необхідно враховувати, що при установці скіналі на Бонк потрібні прокладки, виготовлені з пластику, які використовуються для запобігання зіткнення скла з металевим кріпленням.

 

У другій групі установка скіналі проводиться за допомогою полімерних матеріалів, основними з яких є високоміцні клеї. В такому випадку кріплення скляної панелі передбачається щільним і не містить прогалин.

Найбільшого поширення в якості полімерних клеїв отримали хімічно неактивні силікони. Істотним недоліком даної концепції установки скіналі є те, що стіна, на яку проводиться установка, повинна бути ідеально рівною, а подальший демонтаж скіналі без пошкодження самої панелі неможливий.

 Процес установки скіналі в такому випадку складається з наступних трьох етапів:

 1. Підготовка стіни до монтажу, яка полягає у вирівнюванні і шпаклівці.

2. Попереднє протирання скляної панелі і стіни від дрібного будівельного сміття і пилу і нанесення клею на внутрішню частину скіналі.

3. Установка скіналі на стіну (для транспортування скіналі в цьому випадку використовують вакуумні тримачі).

Основні
Тип послугиИзготовление
Час виготовлення14
Виїзд замірника Безкоштовно
 • Ціна:грн.